Menu
Zapri
Enodnevni Clarus je naš najbolj priljubljen razširjen preventivni zdravstveni pregled. Z obširnim naborom laboratorijskih preiskav in 11 zdravniki specialisti bomo ocenili vaše trenutno zdravstveno stanje, podali oceno tveganja za nastanek bolezni ter svetovali o ukrepih za ohranjanje zdravja.
Naročite se na Enodnevni Clarus
Za vsa vprašanja smo vam na voljo po tel. št.: 01 2000 910 , 040666056 ali na e-mail naslovu mdps@diagnostika-clarus.si
NOVO: Možnost dodatne storitve v sklopu managerskega pregleda - preventivni ginekološki pregled (zajema ginekološki pregled z brisom in UZ)
Cena doplačila skupaj s popustom znaša 135 eur.
NOVO: Možnost dodatne storitve v sklopu managerskega pregleda - Intravenozna terapija - vitaminska infuzija (doplačilo 140 €)
Vrsta storitve: PREVENTIVNI ZDRAVSTVENI PREGLEDI
Managerski pregledi potekajo: vsak torek in četrtek
Vse opravite v enem obisku!
Kraj pregleda: Grška ulica 13 ,Ljubljana ( BTC hala 9 )
*Kliknite na posamezni pregled/preiskavo za prikaz opisa.
Izločanje urina je pomembno za mnoge telesne funkcije. Odvaja odpadne snovi, ki nastanejo med presnovnimi procesi. Prisotnost nekaterih snovi v urinu nam poda pomembne informacije o vnetju urinalnega trakta, ledvičnih in sistemskih bolezni.
Urin se testira na prisotnost:
Laboratorijske preiskave krvi so eden najpomembnejših ukrepov, ki ga lahko storimo za preprečevanje življenjsko nevarnih bolezni. Rezultati lahko pomagajo odkriti skrite zdravstvene težave v zgodnjih fazah, kadar je zdravljenje še vedno mogoče in učinkovito.
Hemogram (krvna slika)
Hemogram imenovano tudi krvna slika, določa vrednosti eritrocitov (rdečih krvnih celic), levkocitov (belih krvnih celic), število trombocitov in eritrocitnih indeksov (MCV, MCH, MCHC, RDW), določi vrednosti hemoglobina v krvi in določi volumenski delež rdečih krvničk v krvi (hematokrit). Hemogram nam poda splošne informacije o krvnih celicah.
DKS (diferencialna krvna slika)
DKS (diferencialna krvna slika) določi vrednosti posameznih vrst levkocitov (nevtrofilni, eozinofilni, bazofilni granulociti, limfociti in monociti). Hemogram z DKS pomaga oceniti splošno zdravstveno stanje in je dober indikator za različna bolezenska stanja, ki vplivajo na krvne celice, kot so slabokrvnost, infekcije, vnetja in krvavitve.
SR (sedimentacija)
SR ali sedimentacija je krvna preiskava, ki meri hitrost posedanja rdečih krvničk oz. eritrocitov v krvi. Pomaga postaviti diagnozo bolezenskim stanjem z akutnimi ali kroničnimi vnetji (okužbe, rak ali avtoimunske bolezni).
OPOZORILO! Potrebno je, da se pripravite na laboratorijske preiskave. Kar pomeni, da morate biti na dan pregleda tešči ( 8-12 ur pred odvzemom krvi in urina ne smete uživati hrane, pijete pa lahko le zmerne količine vode). V nasprotnem primeru bodo nekateri rezultati laboratorijskih preiskav napačni.
Povišana raven glukoze v krvi je eden osnovnih pokazateljev sladkorne bolezni.
Diabetes je ena najpogostejših kroničnih bolezni,
ki jo v številnih primerih lahko preprečimo,
če jo odkrijemo dovolj zgodaj.
Povišana koncentracija glukoze ali hiperglikemija lahko kaže na diabetes.
Znižana koncentracija glukoze ali hipoglikemija kaže na hiperplazijo ali tumor trebušne slinavke, lahko pa nastane tudi zaradi:
Jetrni testi so namenjeni za
Jetra so izredno pomembna za celotno zdravje. Ena izmed pomembnih vlog jeter je nevtralizacija strupenih snovi v telesu.
Pri upočasnjenem delovanju jeter organizem postopno prehaja v stanje kronične zastrupitve.
Z določanjem vrednosti holesterola v krvi lahko podamo oceno tveganja za nastanek:
Prav tako pomaga določiti vrsto zdravljenja in njeno učinkovitost.
HOLESTEROL je sestavni del vsake celice in je ključnega pomena za tvorbo večine hormonov (npr. testosteron in estrogeni).
HDL HOLESTEROL odvaja presežek holesterola v jetra, zato lahko rečemo, da je to "dober" holesterol, ki pomaga pri čiščenju krvnih žil in zmanjšuje tveganje za bolezni ožilja.
LDL HOLESEROL ali "slab" holesterol, povečuje tveganje za skladiščenje nečistoč na stenah krvnih žil, kar privede do zamašitve in poveča tveganje za bolezni ožilja ter za srčno in možgansko kap.
TRIGLICERIDI so maščobe v krvi. Previsoka vrednost maščob v krvi lahko povzroči zamašitev in bolezni krvnih žil, vključno s srčno in možgansko kapjo.
Holesterol je maščobi podobna snov, ki nastane v jetrih, kar nekaj pa ga telo dobi tudi s hrano živalskega izvora. Maščobe v krvi so holesterol in trigliceridi.
Kadar je koncentracija krvnih maščob zvečana govorimo o hiperlipidemiji.
Holesterol telo nujno potrebuje, saj je pomemben sestavni del vseh celičnih membran in sodeluje pri izdelavi nekaterih hormonov in vitamina D.
Ker so holesterol in trigliceridi v vodi netopni, se po telesu prenašajo s krvjo v obliki lipoproteinov.
Ločimo:
Lipoproteine visoke gostote (HDL) odstranjujejo holesterol iz žilnih sten, zato jim rečemo tudi koristni, varovalni holesterol.
Lipoproteini majhne gostote (LDL) omogočajo kopičenje holesterola v žilni steni in jo s tem ožijo, t.i. škodljivi, slabi holesterol.
Lipoproteini zelo nizke gostote (VLDL) ki prenašajo trigliceride. Med vsemi maščobami so ravno trigliceridi v telesu najbolj prisotni, saj se prav v obliki teh estrov maščobnih kislin skladišči energija v maščevju.
Priporočljivo je, da imamo škodljivega holesterola LDL v krvi čim manj, holesterola HDL pa čim več, saj se tako zmanjša tveganje za nastanek bolezni srca in ožilja.
Železo je pomembno za odkrivanje anemije. Železo igra pomembno vlogo pri našem zdravju, saj je sestavni del hemoglobina v rdečih krvničkah in je ključnega pomena za prenos kisika po organizmu.
Pri pomanjkanju železa, se zmanjša tvorba hemoglobina, s tem pa je porušeno nastajanje eritrocitov in zmanjšana kapaciteta krvi za prenos kisika. Pomanjkanje železa vodi v slabokrvnost.
FERITIN pa je protein, ki skladišči železo.
Anemija je bolezensko stanje, pri katerem je zmanjšano število rdečih krvnih celic (eritrocitov) oziroma je zmanjšana koncentracija hemoglobina (Hb) v krvi.
Hemoglobin je krvno barvilo (beljakovina) v eritrocitih, ki med prehajanjem krvi skozi pljuča veže kisik in ga prenaša po telesu. Ko se razvije slabokrvnost, je sposobnost krvi za prenos kisika do celic in tkiv zmanjšana, zato telo nima dovolj potrebne energije. Tkiva potrebujejo kisik za izrabljanje virov energije (kot je na primer glukoza) in s tem za delovanje, kot so krčenje mišic, prevajanje živčnih dražljajev, izločanje snovi in podobno.
Kako klinično opredelimo anemijo?
Normalna koncentracija hemoglobina je 135 do 175 g/l pri moških in 120 do 160 g/l pri ženskah.
Anemija je opredeljena s koncentracijo hemoglobina, manjšo od 140 g/l, pri moških, pri ženskah pa s koncentracijo, manjšo od 120 g/l.
Slabokrvnost lahko zelo poslabša kakovost življenja, zato je pomembno, da poznate vzroke zanjo ter možnosti njenega preprečevanja in zdravljenja.
Nekaj najpogostejših posledic anemije, ki vplivajo na vsakdanje življenje:
Elektroliti in minerali so pomembni za:
Primanjkljaj ali neravnovesje elektrolitov in mineralov lahko povzroči resne zdravstvene težave.
Tirotropin, ščitnico spodbujajoči hormon ali tiroideo stimulirajoči hormon (TSH) spodbuja delovanje ščitnice.
Laboratorijska testiranje TSH se izvaja kot preventivna preiskava. Merjenje vrednosti TSH nam pomaga podati oceno delovanja ščitnice.Prevelike ali premajhne vrednosti THS v krvi so znak nepravilno delujoče ščitnice.
Težave s ščitnico:
Ženske vseh starosti imajo večjo verjetnost za razvoj bolezni ščitnice kot moški. Bolezen prizadene 1 od 8 žensk, vendar pa se mnogi simptomi pripisujejo drugim bolezenskim stanjem ali odpisujejo kot posledica staranja.
Raziskave so pokazale, da 60 % ljudi ne ve,
da imajo nepravilno delujočo ščitnico.
Več o Ščitnici:
Ščitnica je ena žleza metuljaste oblike. Imamo jo vsi na vratu. Izloča hormon tiroksin, ki je izjemno pomemben. Ločimo 2 hormona T3 in pa T4. Ščitniški hormoni močno vplivajo na počutje in razpoloženje, na delovanje srca, prebava itd. Na ščitnico pa deluje TSH iz hipofize. S hormoni, ki jih izloča, namreč nadzira vse osnovne procese v telesu. Zaradi preveč oziroma premalo aktivne ščitnice trpi kar vsaka peta ženska.
Dodatne laboratorijske preiskave ščitnice: fT3 - Trijodotironin in fT4 - Trijodotironin, Anti TPO, Anti Tg
Najpogostejše težave s ščitnico:
CEA je v telesu prisoten v manjših količinah pri zdravih odraslih. Vendar se nivo poveča pri nosečnicah in kadilcih.
Primarno se uporablja kot dodatna preiskava za zgodnje odkrivanje, spremljanje zdravljenja in določanje učinkovitosti zdravljenja:
CEA se pogosto opravi poleg drugih tumorskih markerjev (za dojke, maternico, jajčnike, požiralnik, želodec, pljuča in ščitnico).
CEA pa se poveča tudi pri mnogih benignih procesih v prebavnem traku.
Zvišane vrednosti CEA so lahko znak za:
Referenčne vrednosti:
CEA μg/L < 4.7
Uporablja se kot dodatna preiskava za zgodnje odkrivanje, spremljanje zdravljenja in določanje učinkovitosti zdravljenja raka trebušne slinavke, raka žolčnika, raka žolčnih kanalov, ter raka jeter.
Zvišane vrednosti CA 19-9 so lahko znak za:
Referenčne vrednosti:
CA 19-9 kIU/L < 30
Tumorski marker CA 15 – 3 najpogosteje opravljamo, kot dodatno preiskavo pri kliničnem pregledu dojk, ultrazvoku dojk ali mamografiji.
Pomaga odkriti tumorske procese, ki se pojavijo v dojkah. Uporablja se ga kot dodatno preiskavo za odkrivanje raka dojk (tudi, če ni simptomov) spremljanje zdravljenja, odkrivanje učinkovitosti zdravljenja in odkrivanje ponovitve oz. metastaze.
Zvišane vrednosti CA 15-3 so lahko znak za:
Referenčne vrednosti:
CA 15-3 kIU/L < 30
Eden izmed tumorskih markerjev, ki se ga pogosto uporablja kot preventivno preiskavo za odkrivanje raka jajčnikov pri ženskah.
Rak jajčnikov oz. ovarij je osmi najpogostejši rak pri ženskah in 18. najpogostejši rak na splošno.
Zvišane vrednosti CA 125 so lahko znak za:
Referenčne vrednosti:
CA 125 kIU/L < 35
Eden izmed tumorskih markerjev, ki se ga uporablja kot samostojno preventivno preiskavo za odkrivanje raka prostate pri moških.
Priporočamo ga vsem moškim po 50 letu starosti.
Zakaj? Ker je rak prostate
drugi najpogostejši rak pri moških in
četrti najpogostejši rak na splošno.
Tumorski marker PSA se uporablja predvsem za določanje:
Laboratorijska preiskava PSA se izvaja v dveh oblikah:
Zvišane vrednosti PSA so lahko znak za:
Pomemben podatek je tudi skupna vsebina prostega in vezanega PSA (PSA cel.)
V kolikor je sprememba maligna bo PSA cel. nižji kot pri benignih.
Referenčne vrednosti PSA:
PSA, celokupni:
do 49 let μg/L < 2.5
50 - 59 let μg/L < 4.0
60 - 69 let μg/L < 5.4
70 - 79 let μg/L < 6.2
S-PSA, prosti/PSA, celokupni:
% > 18
Kako posvet z napravo Tanita deluje?
Mišice, maščobe, kosti in voda prenašajo elektriko z različnimi stopnjami. Naprava Tanita skozi telo pošilja neopazen električni tok (bioelektrična impendanca) in na podlagi pridobljenih rezultatov diplomirani dietetik-nutricionist naredi ustrezno analizo posameznika.
Analizator Tanita vam prikaže:
Na podlagi teh meritev izračuna vaš:
Analizator je opremljen s standardno meritvijo, z njim pa je možno meriti tudi funkcije športnikov.
Spirometer je naprava, ki meri pretok zraka v pljuča in iz njih. Izmeri količino zraka, ki ga lahko vdihnete in hitrost samega vdiha.
Test - spirometrija je dober indikator za:
Pri normalnem pretoku zdrav človek izdihne približno 80 odstotkov zraka v prvi sekundi, če je v dihalih obstrukcija oziroma zapora zaradi vnetja, pa izdihne le od 50 do 60 odstotkov zraka.
Elektrokardiogram ali EKG je test, ki meri električno aktivnost srčnega utripa in posname grafični zapis delovanja srčne mišice.
Pogosta, preprosta in hitra preiskava je ključnega pomena pri odkrivanju nepravilnosti srca ter postavitvi diagnoze.
Katere bolezni srca in ožilja lahko odkrijemo s pomočjo EKG preiskave?
Namen je odkrivanje:
Obremenitveno testiranje (izvajamo ga na sobnem kolesu) pokaže, kako dobro se odziva vaše srce v trenutkih, kadar deluje pod največjim naporom. Specialist internist kardiolog lahko določi ali vaše srce prejema dovolj kisika in ustrezen pretok krvi, kadar to najbolj potrebuje. Zdravnik oceni kondicijsko stanje, gibanje krvnega pritiska, srčni ritem med aktivnostjo ter ugotavlja motnje v prekrvavitvi srčne mišice.
OPOZORILO! Če opravljate obremenitveno testiranje - Cikloergometrijo je potrebno, da s seboj prinesete športno opremo (s seboj imejte vsaj spodnji del trenirke ali kratke hlače, ter superge).
Osteoporoza, kar pomeni porozne kosti, je bolezen, pri kateri se zmanjšuje kostna gostota.
Je del naravnega procesa staranja, ki se prične tiho in postopno, ter NE kaže nobenih simptomov.
Glavni namen je preprečevanje kostnega zloma, kjer so najbolj ogrožene so ženske po 50. letu starosti. Merjenje kostne gostote je priporočljiva tudi moškim nad 60. letom starosti.
Denzitometrija je ime preiskave, s katero merimo mineralno kostno gostoto. Je varna radiološka preiskava, ki hitro in natančno izmeri kostno gostoto.
Meritev je neboleča, neškodljiva, količina prisotnega sevanja pa je manjša od vsakodnevne, ki jo dobite od zunaj.
Podamo tudi ustrezna navodila za preprečevanje nastanka osteoporoze, kot tudi svetujemo ustrezno terapijo za zdravljenje osteoporoze.
Preiskavo opravlja radiloški inžiner ali zdravnik specialist radiolog oz. ortoped
Zdravniku pomaga oceniti vzrok bolečine v abdomnu ali napihnjenosti.
Omogoča vpogled v glavne organe trebušne votline:
Uporablja se ga tudi pri ugotavljanju bolezni ledvičnih kamnov, bolezni jeter, tumorjev in številnih drugih bolezenskih stanj.
OPOZORILO! Če opravljate Ultrazvok Trebuha je potrebno, da popijete 2 -3 dcl vode uro in pol pred pregledom. Saj je za optimalne rezultate potrebno, da se ultrazvok opravi ob polnem mehurju.
Ultrazvočna srca preiskava je najpomembnejša pri odkrivanju srčnožilnih bolezni in spremljanju le teh.
Priporočamo jo tudi vsem nad 40 letom starosti kot preventivno preiskavo.
Podatki nacionalnega registra za preprečevanje srčno-žilnih bolezni kažejo,
da je več kot petina slovenske populacije v starosti od 35 do 70 let
visokoogrožena za nastanek srčno-žilnih bolezni.
Ultrazvok srca razkrije:
Zdravnik z ultrazvokom srca oceni:
Ultrazvok vratnih žil ali ultrazvok vratnih arterij je izrednega pomena za odkrivanje ateroskleroznih zožanj vratnih arterij, nalaganje holesterola v žilno steno in posledično nastanek oblog, ki lahko vodijo do zamašitve žil in njihove pretočnosti, hujša oblika zožanja ovira prekrvavitev možganov in lahko vodi do možganske kapi. Ultrazvok vratnih arterij omogoča neinvazivno slikovno določitev prisotnih aterosklerotičnih sprememb na notranji žilni steni in posledične zožitve žile.
Nastane kot posledica nezdravega načina življenja: povečane telesne mase ali debelosti, nezdrave prehrane, pomanjkanja gibanja in izpostavljenosti stresu.
Priporočamo kot preventivni pregled vsem po 40 letu starosti.
Preiskava je povsem nenevarna, neagresivna, ponovljiva, obenem pa natančno in hitro odkriva že začetne aterosklerotične spremembe na ožilju.
Kaj nam pokaže ultrazvočna preiskava vratnih žil?
Kdaj je je priporočeno opraviti ultrazvok vratnih žil?
Nevrološka akutna ali kronična prizadetost, sindrom vene cave, motnje pri dializnih bolnikih, možni trombozi ven, vratni šum, venska katetra, multipna skleroza, nestabilnost, omotica, vrtoglavica, šum, pogosti glavoboli, kontrola po posegiu na ožilju, priprava pred posegom na srcu.
Transvaginalni ultrazvok nam omogoča da medenične organe pregledamo iz notranjosti nožnice s posebno gladko, tanko ročno napravo.
Ginekološki ultrazvok nam pomaga odkriti nepravilnosti v:
Kaj pokaže gunekološki ultrazvok?
Zdravniku lahko pomaga:
Letno je približno 1300 žensk in 30 do 40 moških diagnosticiranih z rakom na dojki.
Klinični pregled dojk se izvaja z:
opazovanjem (inspekcijo) - Pri inspekciji dojk zdravnik specialist ugotavlja morebitno asimetrijo dojk ter nepravilnosti na koži dojk ali na prsnih bradavicah.
tipanjem (palpacijo) - S palpacijo zdravnik specialist pretipa dojki in bezgavke v pazduhi ter predelu nad ključnico. S tem ugotavlja morebitne spremembe v dojkah.
Ultrazvok dojk se najpogosteje uporabi za diagnozo otipljive otrdline pri ženskah mlajših od 40 let ali kot dodatna preiskava pri mamografiji.
Ultrazvok dojk pomaga določiti velikost in mesto nastale zatrdline, ter pomaga razlikovati ciste od tumorja.
Ultrazvok dojk priporočamo tudi vsem ženskam pod 40 letom starosti kot preventivno preiskavo.
Kaj pokaže ultazvočna preiskava dojk?
Na podlagi preiskav, vam tirolog poda oceno zdravja ščitnice, svetuje in odgovori na morebitna vprašanja.
Kaj nam pokaže ultrazvočna preiskava ščitnice:
Kako poteka UZ Ščinice?
Med preiskavo pacient leži na hrbtu z rahlo vzdignjeno glavo. Na vrat se nanese gel za ultrazvok, da se lažje premika sondo in dobi jasnejšo sliko ščitnice. Preiskava traja od 15 minut – 20 minut.
Priprava na preiskavo:
Prosimo tudi da s seboj prinesete vse ostale izvide preiskav katere ste že opravili ter seznam zdravil katere uživate.
Kdaj je je priporočeno opraviti ultrazvok ščitnice?
Če opazite naslednje simptome, imate morda težave s ščitnico:
Urolog opravi klinični pregled in transrektalno ultrazvočno preiskavo, kjer poda oceno stanja sečil in moškega reproduktivnega sistema.
Poleg urološkega pregleda urotrakta in prostate opravimo še diagnostiko sečil, in testisov.
Glavi namen je odkrivanje raka prostate, ki doleti 1 od 7 moških po 50. letu starosti.
Odkrije lahko tudi druge bolezni prostate:
Obenem testiramo hormon prostate ( laboratorijska preiskava PSA), ki je razviden iz krvi.
Ultrazvok, da vpogled v velikost, strukturo, prekrvavljenost in omejenost spremembe v mehkih tkivih.
Izbirate lahko med naslednjimi ultrazvočnimi preiskavami mehkih tkiv in skeleta:
Pri ultrazvoku mehkih tkiv pregledamo:
Ortoped opravi klinični in funkcionalni pregled:
Nato vam poda končno oceno in diagnozo.
Za bolj natančno diagnozo priporočamo, da s seboj prinesete (v kolikor jih imate) RTG posnetke.
Ortopedske poškodbe lahko vključujejo:
Termin za okulistični pregled določimo na dan pregleda.
V kolikor gre samo za okvaro ostrine vida, je pregled do 50 leta izključno pri optometristu.
POMEMBNO: Za optimalni rezultat vidnih funkcij, na dan pregleda uporabljajte izrecno korekcijska očala (brez kontaktnih leč). Očala prinesite s seboj.
Oceno stopnje stresa in izgorelosti vam bo podal terapevt na podlagi vaših rešitev samoocenitvenega psihometričnega vprašalnika in pogovora z vami.
1. Reševanje vprašalnika
S pomočjo pridobljenih odgovorov samoocenitvenega psihometričnega vprašalnika o izgorelosti, bo lahko terapevt v nadalnjem pogovoru podal oceno na treh področjih:
S pomočjo vprašalnika, terapevt oceni vašo stopnjo stresa, prepozna indikatorje in glavne kriterije izgorelosti z naraščajočo tendenco.
2. Pogovor s terapevtom
V zaupnem okolju se pogovorite s terapevtom o pomembnih vsebinah. Na osnovi testa in pridobljenih podatkov v pogovoru, terapevt svetuje o ključnih strategijah za spoprijemanje s stresom in o ukrepih za obvladovanje in omejitev stresa.
Klient tako pridobi znanja, ki so potrebna za razvoj lastne moči pri soočanju z vsakodnevnimi delovnimi in življenjskimi obremenitvami.
Kdo izvaja test za oceno stopnje stresa in izgorelosti?
Magister psihosocialne pomoči in Univ.dipl.profesor športne vzgoje Damjan Verhovc
Ponujamo vam, da v sklopu managerskega pregleda prejmete intravenozno terapijo - vitaminsko infuzijo.Je metoda kjer prejmete pomembne vitamine neposredno v krvni obtok.
Tekom managerskega pregleda zdravnik specialist odloči, če ste primerni kandidat za tovrstno terapijo. Naše osebje vam bo dodelilo termin saj je trajanje terapije med 60 in 120 minut. Med tem časom vas spremlja zdravnik in medicinska sestra.
Cena doplačila za vitaminsko infuzijo v sklopu managerskega pregleda znaša 140€
V sklopu managerskega programa je možno opraviti še dodaten preventivni ginekološki pregled z doplačilom. Pregled zajema ginekološki pregled z brisom in UZ.
Cena skupaj s popustom znaša 135 eur.
Preventivne managerske preglede prilagajamo glede na specifična delovna mesta oz. posebne zahteve posameznika ali podjetij (škodljivi fizikalni ali kemijski vplivi ter druge obremenitve). Posebej lahko pripravimo različne kombinacije pregledov oz. preiskav.
Naše osebje vam bo po želji priskrbelo, vodo, čaj ali kavo, ter manjše prigrizke (sadje, oreščki). BREZPLAČNO je všteta tudi malica v Cigar Lounge Bar-u, ki se nahaja tik pod Diagnostiko Clarus.
Med pregledi se boste nahajali v managerski sobi, na masažnih stolih, kjer imate na voljo Wi Fi internetno povezavo in televizijo.
V neposredni bližini je na voljo veliko brezplačnih parkirnih mest.
Do nas najhitreje pridete iz smeri centra, po Šmartinski cesti ali iz obvoznice. Nahajamo se v nakupovalnem središču BTC City Ljubljana, v Hali 9, kjer so med bolj vidnimi trgovina Bauer in Ga Kuhinje. Uradni naslov je Grška ulica 13, zraven trgovine Proteini.si, nahajamo se v prvem nadstropju.
V izvedbi managerskih pregledov sodeluje več kot 30 priznanih in uglednih zdravnikov specialistov.
Oglejte si primerjavo vsebin Managerskih pregledov Clarus.
Omogočamo možnost dodatnih specialističnih pregledov glede na indikacijo ugotovljeno ob preventivnih pregledih in sicer:
Preventivne specialistične preglede prilagajamo glede na specifična delovna mesta oz. posebne zahteve posameznika ali podjetja (škodljivi fizikalni ali kemijski vplivi ter druge obremenitve).
Nabor pregledov in preiskav prilagodimo vašim željam in potrebam.
Za vsa dodatna vprašanja smo Vam na voljo na tel.: 01/2000 910 e-mail: mdps@diagnostika-clarus.si
Dovolite si, ustaviti in poskrbeti zase.
Priporočamo Vam življenjsko naložbo v vaše zdravje.
Naročite se na pregled in v kratkem vas kontaktiramo za prvi možni termin.
Želite spremljati naše novosti, posebne ponudbe in zanimive ter koristne namige? Potem se naročite na e-novice Diagnostike Clarus.
Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje
Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.